Zacznij tutaj

Drogi Czytelniku, Droga Czytelniczko

Cieszę się i dziękuję Ci, że odwiedzasz mojego bloga. CzasNaZiemi.pl to blog pisany o człowieku i dla człowieka. Poświęcony rozwojowi osobistemu i zawodowemu. Chcę aby historie, które na nim opowiadam pozwoliły Ci zatrzymać się i przemyśleć ważne sprawy w naszym życiu. Chcę zainspirować Cię do poprawy relacji z najważniejszymi dla nas z ludźmi, zmotywować do działania i jednocześnie pomóc eliminować z życia sprawy mało istotne. Na które tracimy za dużo energii.

Narzędziem  dzięki któremu mi udaje dokonywać dobrych wyborów jest satysfakcjonalizm, jaki promuję na blogu. Dzięki niemu wybieram „wystarczająco dobrze” a nie zawsze poszukuję najlepszego rozwiązania.

Dlaczego to wszystko jest takie ważne? Ano dlatego, że ludzie, którzy umieją współpracować z innymi i układać dobre relacje,  osiągają w życiu sukcesy i na polu zawodowym i rodzinnym.  Czyli  nie marnują czasu na głupoty.

Dlatego ten blog kierowany jest do osób w wieku 25-35 lat, które są na tyle świadome aby  doskonalić swój charakter i otwierać się na współpracę z innymi. Na blogu piszę też o psychologi marketingu i o tym jak nie dać się oszukiwać reklamie. Dlatego kieruje moje teksty zwłaszcza do kobiet, które mają problem z robieniem zbędnych zakupów, podyktowanych agresywną reklamą.

Poniżej znajdziesz poręczną mapę czego i gdzie możesz szukać.  Są to najważniejsze wpisy na tym blogu. Mam nadzieję, że będzie to dla Ciebie przydatne i ułatwi poruszanie się po blogu.

  1. Jak negocjować cenę aby kupować taniej?
  2. Jak odnaleźć się w nadmiarze opcji do wyboru?
  3. Jak zaskarbić sobie sympatię innych?
  4. Dowiedz się więcej o mnie.