O Mnie/Kontakt

Kasia NowosielskaCześć!

Mam na imię Kasia.

Jestem dziennikarką, mediatorem, negocjatorem.

Po studiach prawniczych, jakie dały mi solidną bazę i wiedzę o tym jak się poruszać w dorosłym życiu, w pracy, w biznesie, nie zdecydowałam się iść typową ścieżką jaką wybierają absolwenci prawa. Nie poszłam na aplikację prawniczą bo doszłam do wniosku, że nie chcę spędzić życia przewracając tony akt.

Poszłam za głosem serca. Oddałam się mojej pasji jaką było pisanie. Realizowałam i nadal realizuje się w dziennikarstwie prawnym i medycznym, pisząc dla ogólnopolskich gazet. Poza tym kilka lat temu odkryłam, że kocham ludzi i psychologię. To zamiłowanie popchnęło mnie do tego, że zdobyłam odpowiednie wykształcenie i zaczęłam pracować jako mediator i negocjator. Pomagam więc ludziom w budowie wartościowych relacji. I blog czasnaziemi.pl powstał właśnie z pasji do tego.

W tworzeniu tego bloga duży nacisk kładę  też na relacje sprzedawca-konsument. Bo mam wrażenie, że marketing jest co raz bardziej agresywny. Skłania nas do tego aby kupować często wątpliwej jakości rzeczy Marzę żeby Polki, jako kobiety bardziej w siebie wierzyły, czuły się silne i nie pozwalały się źle traktować na żadnej płaszczyźnie – nawet na „teoretycznie” najmniej istotnej jak np.  modowa. 

Prywatnie jestem mamą, żoną, córką, siostrą, przyjaciółką, współpracownikiem. Relacje jakie zbudowałam z rodziną, przyjaciółmi  i współpracownikami, są źródłem mojego szczęścia.

Gdy mam chwilę wolnego czasu to uwielbiam czytać (zwłaszcza literaturę historyczną i faktu), uczyć się hiszpańskiego, jeździć na rolkach i biegać, chodzić do kina i teatru.

W razie pytań napisz do mnie: katarzyna093@gmail.com